Favori Mekanınız Hangisi
Çınaraltı Taksim
Club Zarife Taksim
Çiçek Pasajı
Atlas Pasajı
Kuledibi

Sultanas Restaurant ve 1001 Gece Eğlenceleri

İstanbul’un göbeğinde, Harbiye’de yemekli Türk gecesi yaşamak isteyenler, yerli veya yabancı misafirlerini kültür ve eğlenceyi harmanlayarak ağırlamak isteyenler, oryantal dansının büyüleyici etkisine kapılmak isteyenler, unutulan, izlenemeyen folklor gösterilerinin tadını çıkarmak isteyenlerin sarayıdır Sultana’s.

Tüm bunları, “1001 Gece” eğlencelerini tek gecede yaşarken leziz Türk yemekleriyle ziyafet yapacaksınız. Hem de öncelikli rezervasyonunuzu ücretsiz yaparak.

Tiyatral sunumumuz olan “Harem Show” ise sadece Sultana’sta bulabileğiniz, Topkapı Sarayı’nın hareminde Valide Sultan, yani Sultana’nın himayesindeki cariyelere yeni katılacak olan bir kızın hikayesini izleyeceksiniz. Misafirlerimizin de katıldığı bu Osmanlı gösterisinde birçok sürpriz sizi bekliyor…

Yıllarca en iyi dansözlere sahne verdik ve bu geleneği Sultana’sta devam ettiriyoruz. En güzel ve en kabiliyetli oryantaller her gece Sultana’s’ta oryantal, Roman, Arap ve diğer dansların hayranlarına müthiş bir zevk yaşatıyor. Padişah-standartındaki bu dansözleri sakın kaçırmayın.

 

Bir sultana layık yemekler

Türk yemeklerini dışarıda, bir lokantada yemekten öte, aynı zamanda bir gösteri izleyerek eğlencenin doruk noktasına ulaşabilirsiniz. Sultana’s’da bu mümkün.

Türk mutfağı ve lezzetlerini yıllardır dünyanın dört bir yanından gelen misafilerimize tattırıyoruz. Kaliteli bir Türk lokantası olmaktan gurur duyuyoruz. İstanbul restoranları arasında yemek ve eğlenceyi beraber sunan, aileler, sevgililer ve dostların sadece karınlarını doyurmayıp aynı zamanda Türk gecesinde eğlendiren özel bir mekandır Sultana’s.

 

Ala Carte Yemek Menusu

Meze ve Başlangıçlar Türk Mezeleri Tabağı veya Soğuk Et Tabağı veya Peynir Tabağı veya Günün Çorbası
Ara Sıcaklar Sebzeli Börek ve Patates Kroket (Mevsime göre değişebilir)
Salatalar Bahçıvan Salatası veya Sultana’s Salatası
Ana Yemekler Özel Terbiyeli Şiş Kebap veya Piliç Izgara veya Mantar Soslu Fileminyon Izgara veya Karışık Izgara Kebap veya Aşçıbaşının Tavsiyesi veya Mevsim Balık
Meyve ve Tatlılar Karışık Türk Tatlı Tabağı ve Karışık Meyva Tabağı veya Sultana’s Viagra (Kuru kayısı ve Taze Meyva üzerine tahin pekmez ve ceviz taneli), veya Meyva Salatası Krem Şanti ile. Kahve veya çay beraberinde
İçecekler 35 cl Şarap veya 17.5 cl Yerli İçki (Rakı, Votka, Cin) veya 2 şişe Bira veya 2 şişe Meşrubat

 

 


Gösterilerimiz ve yemeklerimiz hakkında bilgi ve ücretsiz rezervasyon almak için,

Tel:(0212) 518 6821 - 518 6822